ببینید!!!‌ من همونیم که تو وبلاگ قبلیم و خیلی جاهای دیگه خاتمی رو تمام قد مورد عنایات ویژه خودم قرار داده بودم و فعلا شاید به خاطر برخی مصالح اقتصادی کمتر ایشون رو مورد عنایت قرار میدم. به هر حال خاتمی راه حل مشکل ما نیست. خاتمی صرفا نرخ سقوط مملکت به قهقرا رو داره کاهش میده اما سقوط به هر حال نرخش هم نمایی هست و هم حتمیه پس خاتمی هم نه به دردی نمیخوره. نه هیچی.  ملت هوشیار باشند و به فکر آینده خودشون حتما باشند. زندگی مردم ایران قطعا در آینده نزدیک یعنی در هفت هشت سال آینده دستخوش تغییر جدی خواهد شد و حالا اگر بخوام راهکار ارائه بدم. به عنوان مثال برید ببینید مردم شرق اروپا با چه فرهنگی قادر هستند که در اون شرایط اقتصادی زندگی کنند و ما هم در ایران مسلما نیازمند تغییرات فرهنگی هستیم. اونطور تغییرات فرهنگی بعضا در تعارض قرار میگیره با دین و مسلما هزینه هایی در بر خواهد داشت. جا داره یادی کنیم از امام حسین که فرمودند: اگر دین ندارید آزاده باشید؛ ما باید بتونیم آدمهای آزاده ای باشیم نه جیره خور خاتمی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Samantha وب نوشتهای عرفانی و ادبی پاییز و خزان powera12 وبلاگ رامين سون چت | سون چت | چت سون | رامين تاجيک باربري هاي تهران بوی پوست گردو Paula Jackie April